24 lata, 558 opisów statków kosmicznych

Obywatelstwo Honorowe Sluis Van

Admirał Lord N'Loriel ma przyjemność poinformować, że w podziękowaniu za zasługi dla układu Sluis, wsparcie techniczne i niestrudzoną pomoc w upowszechnianiu i krzewieniu wiedzy na temat pojazdów kosmicznych świata Gwiezdnych wojen i nie tylko, następującym osobom zostało przyznane honorowe obywatelstwo Sluis Van, wraz z symbolicznym kluczem do głównej stacji orbitalnej:

  • Paweł 'Turtle' Burchard [OH 1998]
  • Piotr 'Mikołaj' Mikołajski [OH 2000]

Honorowym obywatelom Sluis Van zapewnia oczywiście darmowy dostęp do większości usług, oraz szerokie zniżki przy zakupie towarów na całym obszarze systemu i wszystkich podległych rządowi Sluis Van placówek.

Podziękowania

Specjalne, imienne podziękowania należą się ponadto: Robertowi Lewandowskiemu, Kazeite, Tomkowi Kryszanowi oraz Hunter Soulowi, którzy wspierali lub nadal wspierają nas materiałami, grafiką, przydatnymi sugestiami, konstruktywną krytyką i dobrym słowem.

Dziękujemy też tym, którzy wspierali nas w kwestiach serwerowych: MZAh'owi (pamiętna death.star.pl), Frankiemu (starwars.org.pl) i ekipie Opolszczyzny Wirtualnej (www.ow.pl). Dziękujemy i innym, których tu nie wymieniliśmy, a którzy w ten czy inny sposób wsparli naszą inicjatywę, a także zarządcom zaprzyjaźnionych sąsiednich systemów i korporacji, z którymi Sluis Van stara się utrzymywać jak najlepsze stosunki dyplomatyczne.

Lord prezes składa szczególne podziękowania Lady Ann, dzięki której może kontynuować prace nad Stoczniami mimo przejścia na Wife Side of the Force.

Reklama: Torpeda protonowa Arakyd najlepszym prezentem na Gwiazdkę!

<<  wróć na główną ^ wróć do góry