24 lata, 558 opisów statków kosmicznych

Sluis Van jest stroną hobbystyczną i nic na niej nie zarabiamy. Wydajemy za to na hosting i inwestujemy swój czas w infrastrukturę.

Darowizny

Jeżeli podoba Ci się to, co tutaj robimy, jeśli chcesz wyrazić wdzięczność za nasze usługi przy pomocy twardej waluty, proponujemy dokonanie wpłaty na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja, która pomaga dzieciom z gorzej sytuowanych rodzin i rodzinnych domów dziecka.

Skąd taka propozycja?
 • Bo możesz coś zrobić. Dużo ludzi chciałoby, żeby świat był lepszy, a wszystkim żyło się dostatnio. To jest jeden ze sposobów, żeby samemu zrobić coś w tym kierunku. Dobre dorastanie i kochający rodzice dla tych dzieciaków oznaczają, że za kilka(naście) lat będziemy mieli mniej młodocianych przestępców, mniej skorumpowanych urzędników... taka praca u podstaw, bo potem już jest za późno albo dużo trudniej.
 • Bo efekty są konkretne. Nierzadko drobna kwota stanowi o tym, czy rodzina zastępcza będzie mogła zaopiekować się danym dzieckiem. Twoje wsparcie, nawet niewielkie, może być decydujące.
 • Bo pieniądze zostaną wykorzystane pożytecznie. Politykom i prezesom łatwiej jest przydzielać stanowiska i gigantyczne premie, niż pomagać potrzebującym. ZUS czy NFZ kupuje limuzyny i buduje pałace. I tak dalej, i tym podobne. Tymczasem tutaj możesz bezpośrednio wspomóc potrzebujących - i to ty wybierasz: kogo i jaką kwotą. A mała fundacja kosztuje mniej, niż wielkie.
 • Bo: "Jak chcielibyście, żeby wam czynili, tak i wy innym czyńcie".
 • Bo my też wspieramy tę fundację.

A co, jeśli chcę "dać na Sluis"?

Dzięki! Jest parę sposobów, żeby nam pomóc, patrz trochę niżej!

Współpraca, sponsoring

Chętnie możemy:

 • Przyjąć jakieś starwarsowe wydawnictwo do recenzji: model, grę, figurkę, album, książkę... Wrażeniami podzielimy się na facebooku - post lub seria, na blogu (szczególnie jeśli w grę wchodzi dłuższy tekst), lub w wariancie kombinowanym. Możemy też dać się zaprosić na jakiś event - chociaż jeśli chodzi o konwenty, to prowadzenie prelekcji póki co jest objęte moratorium.
 • Wymienić się lajkami, linkami, poprowadzić wspólną akcję na facebooku - oczywiście tylko w jakiś sposób związane ze Star Wars.
 • Umieścić na stronie, w dziale "salon", czyjeś projekty statków kosmicznych - jeżeli spełnią nasze dość wyśrubowane normy jakościowe ;)
 • Przyjąć jakiś element grafiki do użycia na stronie w miejsce naszych dość przestarzałych - na zasadzie "do portfolio", oczywiście z uznaniem autorstwa. Gdyby ktoś chciał na tej zasadzie zrobić dla nas nowy layout (może np. jako pracę dyplomową?), to tym bardziej! ;)
Nie publikujemy natomiast płatnych materiałów reklamowych itp. Nie zarabiamy na tej stronie i niczego w związku z tym nie kupujemy - nie licząc opłat za hosting i domenę oraz stuffu, modeli, podręczników do RPG, sourcebooków, albumów, przekrojów, przewodników....

Inne wsparcie

Istnieją też inne sposoby przysłużenia się Sluis:

 1. Linkowanie, wspominanie, "polubianie" na facebooku
 2. Publikowanie linków do Sluis Van. Nasze bannery i buttony znajdziesz tutaj.
 3. Dzielenie się ciepłym słowem :)
 4. Możesz o nas dobrze mówić i myśleć.

Kontakt z Działem Administracyjnym Sluis Van: nloriel na serwerze poczta, potem onet i na koniec pl lub to samo na gmailu.

Akcje i reakcje

Sluis Van bierze lub brała na przestrzeni lat udział w następujących akcjach:

Kampania browsehappy.pl

akcja pajacyk

kampania antypiracka TPM

złoty mieczone world - one releasethe green ribbon

kampania antydubbingowa TPM

mourning WEG's SW-RPG

Sojusz Rebeliantów

Sojusz Star Wars

Mad About You Award

candle against terrorism

Pomoc Marcie Piekarz

Reklama: Twoje Imperium i Twój Wookiend

<<  wróć na główną ^ wróć do góry