24 lata, 558 opisów statków kosmicznych

Dla honoru Organizacji

Mniej znane fanom organizacje ze świata Gwiezdnych wojen - prezentacja przygotowana na CorusCon 2006.

Stirlitzowi wydało się, że w mroku między drzewami dostrzegł błysk czyichś oczu.
To chyba IOCI - pomyślał Stirlitz
Co IOMI? - pomyślał Bormann

Niektóre organizacje ze świata Gwiezdnych wojen znacznie lepiej znane są fanom, niż jego mieszkańcom. Sithowie, Mandalorianie, Czarne Słońce... o nich nie będziemy na tej prelekcji mówić. Powiemy natomiast o SRC, ISC, IOCI... no i może troszeczkę o BOSS. Same skróty, brzmi tajemniczo. A więc zapraszamy na przegląd tajnych i jawnych, wojskowych i cywilnych, rządowych i prywatnych - mniej znanych organizacji ze świata Star Wars.

Autostopem po Galaktyce Gwiezdnych wojen

O podróżach kosmicznych w świecie Gwiezdnych... - metody podróżowania (w tym: schematy filmowe, książkowe i RPGowe), dobry statek dla podróżnika, ceny, wyposażenie, uzbrojenie. Przepisy dotyczące podróży kosmicznych, posiadania własnych statków itp. Wymagane dokumenty, kto może je sprawdzać, jakie jeszcze atrakcje i niebezpieczeństwa czekają w kosmosie. Dla przemytnika, łowcy nagród, cywila i... nie tylko. Prezentacja w wersji 2.0, przygotowana na CorusCon 2005.

Autostopem po Galaktyce Gwiezdnych wojen - wersja 1

O podróżach kosmicznych w świecie Gwiezdnych... - wersja na CorusCon 0.5. Mniej obszerna i zorganizowana, zawiera za to nawiązania do opowieści o Zenonie Teadrinkerze oraz slajd ze schematem Galaktyki.

Software

Programy potrzebne do odtworzenia naszych prezentacji można ściągnąć stąd:

Reklama: Kneez, Nailz and Fingerz - trzech panów windykatorów

<<  wróć na główną ^ wróć do góry